Fotovoltaika na klíč

Fotovoltaika na klíč od GRIDParity

Nabízíme vám to nejvhodnější řešení pro stínění, povětrnostní ochranu a vaši vlastní výrobu elektřiny! Vyberte si už teď svůj oblíbený produkt!

Fotovoltaika je metoda přímé přeměny slunečního záření na elektřinu (stejnosměrný proud) s využitím fotoelektrického jevu na velkoplošných polovodičových fotodiodách. Naše firma nabízí různá řešení, ať už montáž fotovoltaických panelů na střechu domu, fotovoltaických elektráren na zemní plochu, přes parkovací přístřešky po fotovoltaické terasy.

GridParity je novátorská společnost v oblasti fotovoltaiky a soběstačných solárních energetických systémů se sídlem v Brně. Chceme, aby se díky našim flexibilním svépomocně montovatelným sestavám stala dodávka elektřiny v domácnosti jednoduchou a dostupnou pro každého. Dovolte nám, abychom vás přesvědčili o kvalitě našich energeticky úsporných výrobků.

Nabídka fotovoltaiky

Fotovoltaické terasy a altánky či pergoly

Solární terasy GridParity se mohou stát estetickým prvkem ve vaší zahradě a zároveň umožnit účinnou výrobu elektřiny. Nabízíme různé velikosti a druhy teras – najdetě tu správnou pro Vás. Veškeré námi nabízené terasy lze rozšířit prostřednictvím optimalizovaných spojovacích částí.

Terasy můžete připevnit ke zdi speciálními spojovacími prvky. Také můžete vybudovat samostatnou terasu.

V naší nabídce nejsou jen fotovoltaické terasy, ale dokážeme postavit i solární altánek nebo pergolu.

Fotovoltaické neboli solární terasy mohou být nejen úkrytem před přímým sluncem, ale lze je i využít pro tvorbu energie. Fotovoltaické panely mohou zásobovat elektrickou energií bojler s teplou vodou nebo klimatizační jednotku. V naší nabídce naleznete různé typy – EVA,MILA,CARO a LEA.

Fotovoltaická terasa neboli solární terasa

Agrovoltaika

Nabízíme vám různá řešení vašich konkrétních potřeb. Různé možnosti, jak vyrábět elektřinu na zemědělské půdě a nejen to.

Dřevěné skleníky pro farmaření ve městech

PowerWall® s oboustrannými panely pro různé druhy výroby elektřiny

Zemědělské využití fotovoltaických střech

Agrovoltaická řešení s oboustranným sledovačem pro dvojitý výnos: potravu a elektřinu

PowerWall fotovoltaika

Fotovoltaické parkovací přístřešky

Solární parkovací přístřešky GridParity zaujmou svou lehkostí a zároveň stabilitou. Standardní sestavy jsou stavebnicové a rozšiřitelné. Veškeré parkovací přístřešky mohou být rozšířeny díky optimalizovaným spojovacím částem. Orientaci parkovacího přístřešku lze změnit. Nabízíme různé velikosti parkovacích přístřešků vhodnné pro jedno i více aut.

Fotovoltaické přístřešky nemusíte využívat pouze na auto, pod střechu ze solárních panelů lze schovat jízdní kola, motorky, případně cokoliv, co naleznete na své zahradě. Meze se nekladou. Solární přístřešek může sloužit i jako pergola či altánek.

Fotovoltaický solární parkovací přístřešek na auto

Fotovoltaické elektrárny neboli solární elektrárny

Plánujeme, navrhujeme a realizujeme vaše projekty na využití sluneční energie. Začínáme konzultací s klientem, posouzením místa a finančním odhadem, což nám pomůže pochopit kontext projektu. Pak navrhneme vhodný plán, který zohlední všechny důležité faktory, a podáme zprávu o účinnosti, nákladech a bezpečnosti projektu.

Parita sítě funguje díky efektivně postaveným a rentabilním fotovoltaickým elektrárnám. Při práci na tomto úkolu společnost GridParity vytvořila koncept elektrárny, který se trvale zaměřuje na kvalitní duální skleněné panely a nejlepší komponenty ve své třídě.

Referenční projekty k nahlédnutí

Fotovoltaické a solární elektrárny

V případě zájmu nás kontaktujte!

Pokud máte jakékoli dotazy, přípomínky nebo zájem o naše služby, můžete nás jednoduše kontaktovat pomocí kontaktního formuláče, nebo nám napsat na email: info@gridparity.cz, případně, pokud raději voláte tak na telefonním čísle: +420 602 666 101